Magnólia LIPTOV

Magnólia Liptov

Liptovská Teplá

RELAXUJTE A ODDYCHUJTE NA LIPTOVE

Liptovská Teplá

Liptovská Teplá leží 10km východne od Ružomberka, na pravom brehu rieky Váh v srdci turistického ruchu Dolného Liptova. Z jednej strany susedí s populárnymi kúpeľmi Lúčky z druhej strany  s vyhľadávaným Vodným parkom Bešeňová. Jej poloha je vhodná pre milovníkov letných aj zimných športov. Dopravná infraštruktúra je ideálna z každého smeru, blízke pripojenie na diaľnicu len 3km, autobusová zastávka a vlaková stanica v obci.

kupele-lucky-1

Kúpele Lúčky

Vzdialenosť: 10 minút

Kúpele Lúčky sú to pravé miesto pre oddych, zlepšenie zdravotného stavu a načerpanie nových síl. Medzi návštevníkmi sú Lúčky veľmi obľúbené. Nachádzajú sa v krásnom horskom prostredí Liptova a vďaka kompaktnému areálu máte takmer všetko „na dosah ruky“. 

 
csm_zlavadna_-_len_interne__90__89f8eb8783_5da45e8791bde

Bešeňová

Vzdialenosť: 5 minút

Bešeňová je miesto príjemného oddychu, relaxu a miesto, kde načerpáte pozitívnu energiu. Termálna voda hnedočervenej farby obsahuje veľké množstvo minerálnych látok a blahodarne pôsobí na pohybové a dýchacie ústrojenstvo, má priaznivé kozmetické účinky a pozitívne vplýva aj na psychiku.

liptovskaMara04

Liptovská Mara

Vzdialenosť: 20 minút

Liptovská Mara je vodné dielo medzi Liptovským Mikulášom a Ružomberkom, ktoré sa nazýva aj „Liptovské more“. Je súčasťou systému priehrad Vážskej kaskády. Celkovým objemom 360,5 mil. m3 je najväčšou vodnou nádržou na Slovensku.

Potrebujete poradiť? Zavolajte nám

0901 785 829

Pomôžeme Vám pri výbere vhodného bytu pre Vás a Vašu rodinu.